מהו ריקוד בשבילך?

שחרור. הנאה. חופש ביטוי. ביטחון עצמי. התגברות על פחד וביישנות. תדהמה בקרב הצופים. הגשמת חלום. מצב רוח טוב. אפשרות להכיר אנשים חדשים. ביטוי עצמי. פעילות גופנית ובריאות. משהו מזה נשמע לך מוכר? או שאולי האסוציאציה שלך לריקוד היא שונה. אבל לא משנה מהי האסוציאציה שלך לריקוד, הריקוד עצמו ייתן לך לפחות כמה מהדברים שהוזכרו. הריקוד הוא לא דבר אחד ויחיד, אלא כמו הקשת בענן – מרובה צבעים וגוונים המקפלים בתוכם את יופי החיים.

צור קשר

הסטודיו ממוקם באזור מרכזי ונגיש מכל הכיוונים של גוש דן ליד כביש איילון, בגבול תל אביב ורמת גן. לקבלת פרטים נוספים נא למלא טופס ואנחנו נחזור אלך בהקדם.

השכרת אולם

השכרת הסטודיו מתאימה לחוגים בעיקר לחוגי ריקודים, ניתן להשכיר לשיעורים פרטיים, קבוצתיים, ערבי ריקוד או מסיבות. בסטודיו יש מערכת מוזיקה מיקצועית, תאורת מסיבות, מראות, ריצפת פרקט, מיזוג אוויר, חדרי הלבשה, טמי4, חניה בבניין במחיר מיוחד.

הופעות

הופעות ריקודים בסיגנון סלוניים ולטינו אמריקאים של זוג או כמה זוגות רקדנים מקצוענים ברמה בינלאומית בתילבושות מאוחדות. מתאים לאירועים פרטיים כמו כן: חתונה, בת\בר מצווה, יום הולדת, פגישת חברים, יום כייף בחברות וכו.

מערכת חוגים

מערכת של שיעורים קבוצתיים שפועלים בסטודיו: חוגי ילדים לגילאי 4-6 6-10, קבוצות מתחילים ומתקדמים למבוגרים, קבוצות נשים לריקודים לטיניים, יוגה, תאריכים של אירועים הקרובים וכו